Szkoła została dotknięta przez powódź, która poważnie zniszczyła pomoce dydaktyczne i wyposażenie, niezbędne do codziennej nauki. Wspólnie ze Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 72 w Gdańsku, Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5 w Gdańsku, Szkoła Podstawowa nr 38 w Gdańsku, Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku, Stowarzyszenie Nasza Gedania organizujemy zbiórkę funduszy na zakup materiałów edukacyjnych oraz sprzętu, aby uczniowie mogli jak najszybciej wrócić do pełnowartościowych zajęć.
Każda wpłata przyczyni się do odbudowy szkoły i umożliwi dzieciom dalszy rozwój w odpowiednich warunkach. Dołącz do nas i wspólnie pomóżmy szkole w powrocie do normalności!
Pomagamy celowo i bezpośrednio.
Wpłat można dokonywać na numer konta:
**51 1140 2004 0000 3402 7990 6038**
Dziękujemy za każdy wkład w przyszłość uczniów ze Stronia Śląskiego!❣️
Dziękujemy za każdy gest solidarności💕
Zapraszamy również inne szkoły oraz instytucje do włączenia się w akcję pomocy.