W miniony wtorek, dnia 12 grudnia 2023 roku, miało miejsce zorganizowane przez studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz pod nadzorem pana Patryka Skarbek - Tłuchowskiego, wyjątkowe wydarzenie edukacyjne pod nazwą "Studenci kolędują". Skoncentrowane na rozwijaniu świadomości uczniów naszej szkoły, prezentacja przybliżyła im tradycje świąteczne z różnych stron świata. Uczestnicy koncertu zdobyli wiedzę na temat subtelnych różnic między kolędą a pastorałką, ucząc się i wykonując kolędy w różnorodnych opracowaniach muzycznych.W miniony wtorek, dnia 12 grudnia 2023 roku, miało miejsce zorganizowane przez studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz pod nadzorem pana Patryka Skarbek - Tłuchowskiego, wyjątkowe wydarzenie edukacyjne pod nazwą "Studenci kolędują". Skoncentrowane na rozwijaniu świadomości uczniów naszej szkoły, prezentacja przybliżyła im tradycje świąteczne z różnych stron świata. Uczestnicy koncertu zdobyli wiedzę na temat subtelnych różnic między kolędą a pastorałką, ucząc się i wykonując kolędy w różnorodnych opracowaniach muzycznych.