Nasz Zespół bierze udział w X edycji akcji „Rowerem do pracy i szkoły – Kręć kilometry dla Gdańska”.
Kampania rozpoczęła się 12 września i potrwa do 13 listopada. Celem kampanii jest promocja zdrowego stylu życia oraz transportowego wykorzystywania roweru i mikromobilności w mieście, w szczególności w drodze do pracy i szkoły.
Zabawa polega na zbieraniu jak największej liczby punktów, które przyznawane są za wykonywanie codziennych rowerowych podróży. Kręcić i zbierać punkty można nie tylko na rowerze, ale również na hulajnodze, deskorolce i rolkach. Co trzeba zrobić, by kręcić kilometry dla Szkoła Podstawowa nr 72 im. Obrońców Westerplatte w Gdańsku i Przedszkole nr 16 Gdańsk-Stogi 🤔
2. Wybrać wyzwanie "Kręć kilometry dla Gdańska 2022"
3. Dołączyć do naszej drużyny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gdańsku (Szkoła Podstawowa nr 72 im. Obrońców Westerplatte w Gdańsku oraz Przedszkole nr 16 Gdańsk-Stogi):
grupowe->firmy 11-50 pracowników->Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gdańsku (Szkoła Podstawowa nr 72 im. Obrońców Westerplatte oraz Przedszkole nr 16): https://activy.page.link/V7ab
4. Kręcić kilometry 😍 🚲
Wszystkie wykręcone kilometry będą przeliczane na punkty, a na tych, którzy zdobędą ich najwięcej czekają nagrody.