Jutro, 11 listopada, obchodzimy jedno z ważniejszych świąt narodowych w ciągu całego roku-Święto Niepodległości🇵🇱
Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj, wraz z końcem pierwszej wojny światowej w 1918 roku, odzyskał wolność i suwerenność.
Dzisiaj mamy wolną i niepodległą Polskę. Polskę, o którą walczyły pokolenia oddając w tej walce częstokroć wartość najcenniejszą – swoje życie.
Obchody 11 listopada to właśnie nasz szacunek dla tych wielkich, często bezimiennych bohaterów, to nasz hołd składany w postaci pamięci czasu minionego.
Dzisiaj, z okazji jutrzejszego Święta, odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie klas III przedstawili program artystyczny upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości. Nie zabrakło również koncertu pieśni patriotycznych i piosenek o Polsce w wykonaniu uczniów wszystkich klas młodszych.
Zapraszamy do fotorelacji🇵🇱