Kampania Rowerowy Maj cieszy się sporym zainteresowaniem. Wielu uczniów codziennie aktywnie pokonuje drogę do szkoły, świetnie się przy tym bawiąc. Motywacją dla uczniów, oprócz najważniejszego elementu całej Kampanii - zabawy - są również naklejki zbierane przez nich w książeczkach aktywności oraz na klasowych plakatach, a także ranking klas prowadzony przez koordynatora, który codziennie dostarcza najnowszych wyników dotyczących rywalizacji międzyklasowej. Aktualnie nasza szkoła plasuje się na drugim miejscu wśród szkół małych i ma szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody finansowej. Aby zachęcić naszych uczniów do jeszcze większej aktywności szkolny koordynator Kampanii przygotował tematyczne Minikonkursy. W ciągu najbliższych 5 dni nauki szkolnej (17.05-21.05) odbędzie się 5 konkursów (2 grupowe, 3 indywidualne), w których będzie można zdobyć drobne nagrody oraz dyplomy. Zachęcamy do udziału! Regulamin Minikonkursów dostępny w załączniku.