„Idąc przez życie,
ludzie czekają na promień słońca,
na człowieka takiego jak ty”.
Phil Bosmans
Dzisiaj, 8 października mieliśmy okazję brać udział we Mszy św. sprawowanej w intencji seniorów zamieszkujących w naszej dzielnicy. Aby ubogacić to wydarzenie uczniowie naszej szkoły przygotowali Liturgię Słowa, a potem złożyli życzenia i wręczyli kartki okolicznościowe wykonane przez uczniów klas IV i V pod kierunkiem p. Bernadety S. i p. Mileny R-P. Miło było spojrzeć na uśmiechnięte twarze starszych osób, nieco zaskoczonych niespodzianką przygotowaną przez dzieci.
Dziękujemy naszym kochanym wolontariuszom, którzy spisali się na medal, nauczycielom na czele z p. Agnieszką K., Natalią G. bez ich pomocy trudno byłoby zrealizować to zamierzenie. Szczególne podziękowanie kierujemy pod adresem mam naszych uczniów p. Patrycji G., p. Magdalenie S., które mimo wielu obowiązków poświęciły swój czas, by pomóc.
Myślimy, że była to dobra lekcja wychowawcza dla naszych podopiecznych. To wydarzenie na pewno pozostanie długo w ich pamięci.
Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu i Szkolnego Koła Caritas